Moja mama nigdy nie używała żadnych kosmetyków do makijażu. Twarz myła szarym mydłem i nawet jej nie kremowała. Namawiałam mamę na kupno jakiegoś kremu, ale ona nigdy się nie zdecydowała. Jej cera nie wyglądała ciekawie i musiałam wziąć sprawy w swoje ręce.

Kupienie kosmetyków naturalnych w sprawdzonej drogerii

kosmetyki naturalneWybrałam się do swojej ulubionej drogerii, ponieważ miałam nadzieję, że sprzedawczyni poleci mi coś dla mamy. Wiedziałam, że łatwo nie będzie, ale podjęłam wyzwanie. Sprzedawczyni od razu po wysłuchaniu mnie stwierdziła, że w grę wchodzą tylko kosmetyki naturalne, bo żadnych innych moja matka na pewno nie będzie stosowała. Zaoferowała mi od razu zestaw kosmetyków do pielęgnacji twarzy oraz ciała. Kosmetyki miały właściwości nawilżające i ochronne. Kosmetyki posiadały tylko naturalne składniki i już wiedziałam, że to przekona moją mamę do ich stosowania. Za zestaw kosmetyków nie zapłaciłam dużo a było ich sporo. Wzięłam mamie żel do mycia twarzy, krem, mydło i balsam do ciała. Zestaw kosmetyków naturalnych był zapakowany w kosz wiklinowy i prezentował się bardzo elegancko. Nie miałam tego dnia żadnych planów i od razu poszłam do mamy z prezentem. Od razu wręczyłam jej zestaw kosmetyków i wyjaśniłam, że są one w stu procentach naturalne i bez obaw może ich używać każdego dnia. Matka, początkowo nieufna zmieniła jednak zdanie. Wystarczyło, że przeczytała skład kosmetyków i od razu zaczęła ich używać. W sumie, to namówienie jej nie było wcale takie trudne.

Mama regularnie kupowała sobie takie kosmetyki i stan jej cery znacznie się poprawił. Podziękowała mi, że byłam taka uparta, bo gdyby nie ja, to pewnie do tej pory stosowałaby tylko szare mydło i nie nawilżała twarzy. Cieszę się, że dzięki mnie zaczęła o siebie dbać.