Na studiach uchodziłem za jednego z najlepszych studentów i profesor nie raz mi mówił, że osiągnę sukces i będę na pewno znanym projektantem domów, w których będą mieszkały sławne osoby. Wziąłem to sobie do serca i tak właśnie zamierzałem pokierować swoją przyszłością.

Projektowanie domów dla najlepszego producenta

producent najlepszych domów modułowychPo studiach zacząłem rozglądać się za pracą. Na zakładanie własnej działalności nie był to odpowiedni czas i chciałem najpierw popracować na etacie. Moją uwagę przykuł producent najlepszych domów modułowych, z którym chciałem podjąć współpracę. Nie szukał nikogo w tym czasie do współpracy i musiałem zaprojektować coś na prawdę dobrego, ażeby wzbudzić w nim zainteresowanie. Sprawdziłem jakie domy modułowe oferuje i na tej podstawie wykonałem kilka swoich projektów. Wybrałem dwa, które w mojej ocenie były najlepsze i pojechałem do firmy tego człowieka na spotkanie. Ciężko było się do niego dostać, bo ciągle był zajęty, ale ostatecznie znalazł dla mnie trochę czasu. Wyjaśniłem jaki był cel mojej wizyty oraz przedstawiłem wszystkie swoje rekomendacje. Producent nie był zbyt zainteresowany dopóki nie zobaczył moich projektów. Od razu zaczął wszystko bardzo uważnie przeglądać i uznał, że posiadam niesamowity talent. Stwierdził także, że osoba ze świeżymy pomysłami zdecydowanie przyda się w jego firmie i podjął ze mną współpracę. Przygotowany byłem do tego spotkania i nie zakładałem innego zakończenia naszej rozmowy. Profesor jednak miał wiele racji co do moich sukcesów.

Współpraca z tym producentem była najlepszą rzeczą, która mi się w życiu przytrafiła. Projektowałem mnóstwo domów i się rozwinąłem. Moja kreatywność zaskoczyła nawet mnie samego. Moje projekty były cenione a firma zyskała wielu zadowolonych klientów.