Co raz większa liczba par młodych decyduje się na nietypowe zorganizowanie swojego wesela w wynajętym namiocie. Jest wiele rodzajów namiotów do wyboru, jednak czy na pewno będzie to dobre wyjście dla nas, o tym zadecydują zdecydowanie elementy, którymi zapewnimy bardzo dobrą zabawę naszym gościom.

Namioty bankietowe – kiedy warto się na nie zdecydować

namiot weselnyOrganizujemy w naszym życiu kilka ważnych imprez, jednak ta najważniejsza to bez wątpienia nasze wesele. Jest to dla nas szczególny dzień, dlatego zależy nam na tym, żeby wszystkie szczegóły były dobrze dopracowane. Namioty bankietowe cieszą się dużą popularnością, jeśli chodzi o organizację wielu rodzajów imprez, ostatnio również i wesel. Możemy wybierać spośród namiotów:

  • bankietowych
  • typu turek
  • typu gwiazda
  • stretch

Każdy z nas powinien się zastanowić czy takie rozwiązanie będzie dla niego odpowiednie, a jeśli tak, wybrać najlepszy dla nas rodzaj namiotu. Bierzemy pod uwagę głównie funkcjonalność. Jeśli organizujemy duże wesele i zapraszamy ponad sto osób, wynajęty namiot ze względu na jego rozmiary, będzie bardzo drogi. Jeśli mamy zamiar zorganizować mniejszą zabawę wtedy jak najbardziej wynajęte namioty cateringowe mogą spełnić swoją rolę. Drugim ważnym aspektem jakie weźmiemy pod uwagę, będzie estetyka. Firmy, które wynajmują nam namiot i go rozkładają, nie zadbają o nic poza tym. Chyba, że mają w swojej ofercie jakieś specjalne propozycje jak na przykład alejka ślubna. Wtedy zajmą się również dekoracją. W większości przypadków jednak o wszystko musimy zadbać sami. To może być dla nas duże nieudogodnienie, ponieważ ozdabianie namioty jest bardzo czasochłonne.

Dj weselny jako główny punkt imprezy

dj na weseleMiejsce, w którym zorganizujemy nasze wesele jest oczywiście bardzo ważne, jednak musimy zadbać również o kilka innych ważnych elementów. Bez wątpienie zależy nam na tym, żeby nasi goście mieli świetną zabawę. Będzie przy tym pomocna odpowiednia muzyka, a w tym pomoże nam dj. Od tego jaki rodzaj muzyki będzie puszczany i od tego jak impreza będzie poprowadzona, zależą ogólne wrażenia gości. Dlatego właśnie ważne jest, aby odpowiednio wybrać zespół, albo dj na nasze wesele. Przede wszystkim musimy kierować się opinią innych ludzi oraz spojrzeć na jakieś nagrania z prowadzonych przez nich wesel. Jeśli zdecydujemy się na organizację wesela w namiocie jak najbardziej muzyka będzie również ważna. Specjalnie rozłożony parkiet i scena dla zespołu umożliwi taneczny przebieg imprezy. Zatrudniony przez nas wodzirej będzie mógł z powodzeniem poprowadzić zabawy i konkursy.

Iluzjonista – ciekawy element weselnej zabawy

iluzjonista zapewniający atrakcje weselneKiedy zadecydujemy już o takich elementach jak miejsce na wesele oraz zatrudnimy zespół muzyczny i wodzireja, na pewno powinniśmy pomyśleć o innych atrakcjach na ten wyjątkowy wieczór. Często zdarza się tak, ze wraz z zaproszonymi dorosłymi przybywa również wiele dzieci. Niestety zazwyczaj zabawa na weselu i tańce nudzą się im po krótkim czasie. Warto zatem zapewnić również atrakcje weselne specjalnie dla dzieci. Dobrym sposobem na poprawienie humorów dzieciom będzie zatrudnienie iluzjonisty. Zorganizuje on dla nich specjalny pokaz, który na pewno zachęci dzieci do zabawy. Dobre efekty może przynieść również rozdanie dzieciom prezentów, będą się mogły nimi bawić jeszcze długo po pokazie. Inne ciekawe atrakcje na wesele to na przykład foto budka. Jest to rozwiązanie zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych, Dlatego warto się nad tym zastanowić. Można również zatrudnić barmana, który będzie przygotowywał pyszne drinki, a co jakiś czas zorganizuje jakiś mini pokaz. Często również pary młode decydują się na fontannę z czekolady. Jest to bez wątpienia ciekawa atrakcja dla każdego z naszych gości, kto przepada za słodyczami. A dla dzieci może to być świetna zabawa.


Dokładniejsze informacje na ten temat są dostępne na:


Podsumowanie

Należy pamiętać, że atrakcje jakie zapewnimy naszym gościom wpłyną głównie na to jaki wspomnienia będą im towarzyszyć. Kiedy zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby ta noc była oryginalna i zachęcała do zabawy wszystkich, na pewno osiągniemy zamierzony cel.