Sposobów żywienia psów oraz kotów jest wiele i czasami trudno jest nam dobrać ten odpowiedni. Okazuje się jednak, że większość osób podaje pupilom gotowe saszetki i inne smakołyki, a w efekcie okazuje się, że nie jest to wcale aż tak dobre rozwiązanie. A więc naprawdę warto zdecydować się na zmianę sposobu żywienia psa.

Karmienie psa surowym mięsem

surowe mięso dla psaOkazuje się, że od jakiegoś czasu pojawia się naprawdę wiele głosów mówiących o tym, że karmienie psa surowym mięsem jest dobrym rozwiązaniem. Oczywiście wśród różnych głosów znajdziemy również zdanie mówiące o tym, że surowe mięso dla psa jest szkodliwe. Tak naprawdę każdy sam powinien zdecydować czy surowe mięso dla psa jest dobrą opcją, czy raczej tego unikać. Okazuje się jednak, że coraz więcej osób karmi swojego pupila surowym mięsem i wygląda on na szczęśliwego. Tak naprawdę każdy pies jest inny i naprawdę warto tej opcji spróbować. Mówi się o tym, że dieta BARF jest odpowiednią opcją dla każdego psa i w pewnym sensie jest to powrót do korzeni. A więc może okazać się, że naprawdę dobrze będzie zdecydować się na wybór właśnie takiej opcji. Na pewno surowe mięso naszemu pupilowi nie zaszkodzi, a może okazać się nawet, że pomoże i że stan zdrowia naszego psa będzie jeszcze lepszy. W związku z tym szukajmy najlepszych możliwości żywienia dla swojego pupila i samodzielnie podejmujmy te decyzje. Oczywiście możemy zapytać o zdanie również weterynarza, jednak jeśli chodzi o dietę BARF, to zdania ich są bardzo różne.

Tak naprawdę podawanie psu surowego mięsa stało się niesamowicie popularne. W związku z tym każdy powinien samodzielnie podjąć tę decyzję. Mimo wszystko wiele osób się na to decyduje, a psy są z tego bardzo zadowolone. W ten sposób nasz pies ma dostarczane białko najwyższej jakości, a więc teoretycznie są to same pozytywy.