Najczęstszą przyczyną serwisowania nowoczesnych smartfonów, nie są usterki powstałe w wyniku wad fabrycznych, ale uszkodzenia mechaniczne, wynikające z niewłaściwego lub nieostrożnego traktowania swojego urządzenia.

Szybka wymiana wyświetlacza w Krakowie

wymiana szybki iphone 6s krakówWiększość smartfonów wyposażona jest w bardzo wytrzymałe wyświetlacze, jednakże upadek z wysokości na chodnik lub inną twardą powierzchnię, jest dla nich, w większości przypadków, zabójcza. I to w dosłownym tego znaczeniu, albowiem na skutek takiego wydarzenia może dojść nie tylko do pęknięcia szybki, ale także do uszkodzeń głośnika, mikrofonu, aparatu oraz innych elementów smartfonu. Jeżeli chodzi natomiast o firmę Apple, to iPhone’y naprawia większość krakowskich serwisów, bowiem są to jedne z najpopularniejszych urządzeń w Polsce. Jeżeli zatem jest nam potrzebna wymiana szybki iPhone 6S Kraków jest miastem, gdzie na pewno znajdziemy wyspecjalizowanych w naprawach fachowców. Większość serwisów trudniących się naprawą sprzętu Apple korzysta wyłącznie z markowych, oryginalnych części zamiennych, możemy być zatem pewni, że nie zostaną nam wbudowane podróbki. Natomiast plaga nieuczciwych serwisów Apple jest w internecie, gdzie oferuje się wysłanie urządzenia do naprawy, a urządzenie wraca z wadliwymi częściami zamiennymi lub nie wraca w ogóle. Oczywiście taka praktyka nie zniknie więc trzeba zawsze mieć się na baczności i korzystać tylko ze sprawdzonych, i najlepiej autoryzowanych punktów usługowych.

Firma Apple stworzyła jedne z najlepszych urządzeń mobilnych, jakim jest iPhone. Najnowsze modele kosztować mogą nawet ponad 4 tysiące złotych, toteż i wymiana wyświetlacza jest w nich droga, natomiast model 6S nie jest drogi więc koszt takiej usługi oscyluje między 150-200 złotych.