Jestem dumnym posiadaczem „klasyka” z lat 80”. Bardzo dbam o mój samochód, ponieważ tylko to sprawia, że mimo już tylu lat i setek tysięcy kilometrów przebytych po polskich drogach ciągle trzyma się w dobrej formie. Ostatnio zaniepokoiły mnie pewny odgłosy dobiegające spod maski. Czym prędzej udałem się do mojego znajomego mechanika. Ten oświadczył im, że silnik jest do remontu.

Poszukiwania warsztatu remontującego silniki

remont silnika KrakówMój dobry znajomy poinformował mnie, że on niestety tym się zająć nie może, bo ma teraz dużo zleceń, a trzeba się tym zająć natychmiast, żeby nie zniszczyć jeszcze większej części silnika. Wróciłem do domu i postanowiłem poszukać jakiegoś warsztatu w Internecie. Wpisałem w wyszukiwarkę frazę – remont silnika Kraków. Wyskoczyło mi kilka pozycji. Zatelefonowałem do tej, która wydawała mi się najlepsza. Niestety czas oczekiwania tam na przyjęcie mojego samochodu wynosił ponad 2 tygodnie. Nie mogłem sobie pozwolić na tak długi okres bez sprawnego samochodu. Wybrałem inny numer, tam uprzejmy pan powiedział abym przyjechał swoim samochodem już jutro. Bardzo się z tej informacji ucieszyłem. Umówiliśmy się na spotkanie z samego rana. Na miejscu mechanik przejrzał silnik i stwierdził, że wstępnie sprowadzenie części i naprawa zajmie około 7-10 dni. Zrozumiałem, nie było to może bardzo krótko, ale i tak szybciej niż, sam czas oczekiwania u innego mechanika. Zaakceptowałem warunki.

Po tygodniu dostałem telefon, że mój samochód jest gotowy. Od razu pojechałem go odebrać. Usługa trochę kosztowała, ale to jest już coś do czego przywykłem, części do takich samochodów będą już tylko coraz droższe. Teraz silnik pracuje gładko. Nic nie stuka ani nie puka a ja mogę ciągle cieszyć się z każdego kulometru pokonanym moim pięknym samochodem.