Wystawcy, dla których nieodłączną częścią biznesu jest rozstawianie się w hali targowej, muszą stosować takie rozwiązania, które jednocześnie łatwo jest wszędzie ze sobą zabrać, ale też będą widoczne i czytelne dla klienta. Oprawa stanowiska czy budki powinna być na tyle zachęcająca, aby przyciągnąć klienta nawet z dużej odległości.

Ścianka tekstylna dla wystawcy

ścianki reklamowe tekstylneOdpowiednie przystrojenie stanowiska będzie miało duży wpływ na to, czy zachęcimy ludzi do swojego produktu lub usługi. W dużych halach targowych, ale także na otwartym terenie świetnie sprawdzają się ścianki wystawiennicze. Możemy na nich rozpiąć dowolną grafikę w wysokiej rozdzielczości. Najważniejszą kwestią będzie więc jakość druku. Obecnie korzysta się z technologii sublimacyjnej, która zapewnia doskonały efekt wizualny pod względem nasycenia koloru i ogólnej estetyki. Ścianki reklamowe tekstylne projektuje się tak, aby można było wielokrotnie rozciągać i składać materiał, nie powodując żadnych uszkodzeń i trwałych zagnieceń. Elastyczna tkanina powinna nadawać się do prasowania. Rozpina się ją na przygotowanej konstrukcji, która jest wykonywana z lekkich elementów, które prosto się składa. Mimo niewielkiej wagi, taki produkt jest tak wyprofilowany, że ścianka stoi stabilnie. Szczególnie wymagających wystawców z pewnością zainteresuje możliwość zamawiania takich ścianek z podświetleniami, które wyróżnią nasze stanowisko spośród innych i sprawią, że będzie widoczne nawet przy słabym oświetleniu.

Warto zainwestować w produkt, który pomoże nam stworzyć efektowne stoisko targowe. Dobrej jakości ścianka reklamowa będzie nam służyła przez długi czas, a nadruk nie zniszczy się podczas intensywnego użytkowania ani nie wyblaknie. Na wydarzeniach promocyjnych specjalna tekstylna ścianka przyciągnie klientów atrakcyjną grafiką, a nasza firma wyda się dzięki niej bardziej profesjonalna.