Do mojego wesela zostało już kilka dni. Już nie mogę się doczekać naszej uroczystości. Wszystko organizujemy sami z Romkiem. Rodzice chcieli nam się dołożyć ale stwierdziliśmy, ze zorganizujemy uroczystość samodzielnie żeby o wszystkim decydować. Generalnie postanowiliśmy zrobić wesele dla najbliższej rodziny, z którą mamy stały kontakt a także zaprosić naszych przyjaciół i znajomych. Na weselu będzie sporo młodych osób. Już nie mogę się doczekać naszej uroczystości.

Odebrałam zamówione winietki

winietki na weseleDzisiaj byłam w sklepie odebrać winietki, które zamawiałam przez Internet. Były klasyczne, proste ale zarazem bardzo efektowne. Spodobały mi się od razu. Przesłałam z w zamówienie wszystkie imiona i nazwiska naszych gości. Winietki miały być od razu wydrukowane i poskładane. Musiałabym jedynie je odebrać i rozstawić na stołach. Stoły miały być okrągłe. Zawsze marzyłam o takim rozwiązaniu. Mieliśmy już z Romkiem przygotowana listę, gdzie każdy z naszych gości będzie mógł siedzieć. Kiedy odebrałam winietki okazało się, że wszystkie jest idealnie. Winietki na żywo wyglądały jeszcze ładniej. Winietki na wesele to bardzo ważny dodatek. dzięki temu panuje porządek i każdy z gości od razu wie gdzie ma się kierowca i przy jakim stole ma siedzieć. Zawsze podobało mi się to rozwiązanie jak byliśmy na weselach. Chyba w tych czasach już każdy z tego korzysta.

Podjechaliśmy dzisiaj do restauracji, w której będziemy mieli wesele bo chciałam podpytać kiedy będziemy mogli rozstawić te winietki. Pani, która tam pracuje powiedziała że oni się tym zajmą tylko musimy przekazać im listę. Stwierdziłam, że to bardzo dobry pomysł. Dzięki temu nie musieliśmy już sobie zaprzątać tym głowy. W dniu wesela będziemy na pewno mieli sporo na głowie i lepiej jak pracownik to dopilnuje. Listę razem z winietkami od razu przekazaliśmy.