4,4% to prognozowana średnioroczna stopa wzrostu w obrębie sektora mediów i rozrywki w Polsce według ostatniego raportu „Perspektywy rozwoju branży rozrywki i mediów w Polsce 2018-2022” opracowanego przez PWC. Jednym z trzech kluczowych obszarów poza technologią VR oraz OTT jest rynek reklamy internetowej.

Dlaczego film reklamowy?

filmy reklamowe warszawaPlanowanie efektywnej strategii marketingu treści koncentruje się obecnie w dużej mierze na działaniach w Internecie oraz skupianiu aktywnej uwagi odbiorcy. Poza przygotowaniem witryny możemy także prowadzić profil organizacji w social mediach, które oferują coraz nowsze narzędzia przystosowane do realizacji projektów biznesowych. W ramach publikacji materiałów związanych z promowaniem działa przedsiębiorstwa w sieci możemy skorzystać m. in. z dedykowanych aplikacji analitycznych i statystycznych, które pozwolą nam sprawdzić, jakie treści przyczyniają się do promowania i budowania pozycji firmy w Internecie. Portale społecznościowe systematycznie rozbudowują także ofertę audiowizualną, która pozwala na dłużej zwrócić uwagę odbiorcy. Jeżeli interesują nas filmy reklamowe Warszawa to świetne miejsce, aby nawiązać współpracę z profesjonalnym domem produkcyjnym, gdzie z pomocą doświadczonych specjalistów będziemy mogli przygotować intrygujący spot reklamowy, nowoczesny viral czy postprodukcję. Kreatywny film reklamowy, jaki będziemy chcieli zamieścić na swoim profilu może w bezpośredni sposób wiązać się z ideą przedsiębiorstwa jak również z konkretnym wydarzeniem lub zagadnieniem.

Pamiętajmy, że decydując się na zlecenie realizacji spotu reklamowego powinniśmy zadbać o jego funkcjonalność we wszelkich środkach masowego przekazu od radia przez telewizję oraz Internet, dzięki czemu swobodnie poszerzymy możliwości określenia grupy docelowej. Zadbajmy także o szczegółowe oraz precyzyjne dopracowanie scenariusza, co pozwoli nam uniknąć dodatkowych kosztów związanych z poprawkami, a tym samym przyśpieszy emisję materiału w poszczególnych kanałach komunikacji z klientem.