W oparciu o zdrowie i bezpieczeństwo pacjentów stworzono najlepszej jakości rajstopy przeciwżylakowe, które stanowią zarówno leczenie zachowawcze jak i objawowe. Pozwalają na proste i szybkie wdrożenie profilaktyki pierwszorzędowej oraz skuteczną terapią w sytuacji wystąpienia schorzenia chorobowego.

Działanie rajstop przeciwżylakowych

polecane rajstopy przeciwżylakowe sigvarisBardzo duża popularnością wśród pacjentów cieszą się polecane rajstopy przeciwżylakowe sigvaris. Rekomenduje je wielu specjalistów z dziedziny chirurgii ogólnej oraz naczyniowej. Chirurdzy doskonale wiedzą na czym polega działanie kompresjoterapii, które wykorzystują te ponadczasowe produkty medyczne. Rajstopy wywołują określony ucisk na partie naszego ciała i dzięki temu nasza krew swobodnie przepływa przez naczynia żylne nie tworząc przy tym niechcianych zastojów. Dzięki takiemu działaniu nasza krew swobodnie krąży po całym organizmie, a żyły nie są narażone na patologiczne zmiany w ich budowie. Rajstopy wykorzystywane są do wdrożenia profilaktyki pierwszorzędowej, a więc zmniejszają ryzyko wystąpienia schorzeń chorobowych. Są szczególnie polecane osobom u których występuje zwiększone ryzyka powstania żylaków. Stanowią również skuteczne leczenie objawowe i są refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Korzysta z nich wielu pacjentów niezależnie od wieku, przynależności etnicznej czy też płci. Są niezwykle pomocne na każdym etapie choroby.

Wdrożenie profilaktyki pierwszorzędowej pozwala na uniknięcie schorzeń chorobowych. Rajstopy przeciwżylakowe, które polecane są przez specjalistów z dziedziny chirurgii ogólnej oraz naczyniowe stanowią nie tylko profilaktykę, ale również skuteczne leczenie. Działają na zasadzie kompresjoterapii, a tym samym wspomagają nasz układ krążenia na każdym etapie choroby.