W ostatnim czasie moje myśli pochłonął remont łazienki. Już od jakiegoś czasu wymagała ona odświeżenie, jednak dopiero teraz zdecydowałam się za to zabrać. Poza standardowym odświeżeniem ścian i wymianą płytek łazienkowych postanowiłam również wymienić armaturę na nieco bardziej nowoczesną. Chciałam także zaoszczędzić miejsce poprzez instalację prysznica.

Gdzie kupić wysokiej jakości stojącą umywalkę?

umywalki stojąceNajwięcej dylematów miałam jednak nad wyborem odpowiedniej umywalki. Do tej pory miałam umywalkę wbudowaną w szafkę łazienkową, jednak wydawało mi się to niezbyt praktyczne, ponieważ mebel był notorycznie zalewany wodą. Z tego też powodu tym razem zdecydowałam się na stojącą umywalkę. Poszukiwania zaczęłam prowadzić w okolicznych sklepach stacjonarnych z armaturą łazienkową, jednak ostatecznie zakupu dokonałam w sklepie internetowym. Umywalki stojące tam oferowane były dostępne w znacznie większej liczbie, dzięki czemu łatwiej było mi dopasować odpowiednią do stylu, w jakim chciałam urządzić łazienkę. Dodatkowo pokryte były specjalną powłoką, dzięki której były odporne na zarysowania i uderzenia, a dodatkowo zdecydowanie łatwiejsze w utrzymaniu w czystości. Obawiałam się nieco, że oferowane umywalki będą dość drogie. Na szczęście moje obawy okazały się nieuzasadnione, gdyż ceny wcale nie były tak wysokie, jak myślałam. Okazało się, że niewielka kwota wystarczy, aby cieszyć się efektowną stojącą umywalką, która z pewnością będzie nam długo służyła.

Zdecydowałam się na niewielką umywalkę, która doskonale wpasowała się w kącik w mojej łazience. Nie zajmowała tak dużo miejsca, jak szafka z wbudowaną umywalką, dzięki czemu moja łazienka wydawała się znacznie większa, niż wcześniej. Sklep dodatkowo zaoferował bezpłatny transport i wniesienie, z czego byłam naprawdę zadowolona. Wiem, że każdemu mogę polecić tę umywalkę.