plastry brzozy z nadrukiem

Współczesne wesela różnią się nieco od tych, w których uczestniczyli nasi rodzice i dziadkowie. Poza muzyką zmieniły się nieco niektóre zwyczaje. Doszły też nowe, takie jak specjalne podziękowania dla gości w postaci upominku. Ten ostatni zwyczaj pojawił się całkiem niedawno, jednak praktykowany jest niemal wszędzie. Na stołach, przy nakryciu, zostawia się każdemu jakiś drobiazg.

Brzoza jako weselny upominek

plastry brzozy z nadrukiemKażdy, kto w dzisiejszych czasach wyprawia wesele na pewno zauważył, że na przestrzeni ostatnich lat zmieniły się nieco pewne zwyczaje. To, co było wieloletnią tradycją, nadal nią pozostaje. Doszło jednak kilka rzeczy, które stosują obecnie niemal wszyscy. Jednym z takich nowych zwyczajów jest obdarowywanie gości drobnym upominkiem. Ma to formę podziękowania. Najczęściej zostawia się coś słodkiego, jednak pojawiają się też bardzo nietypowe pomysły. Jednym z nich są plastry brzozy z nadrukiem kolorowym w postaci indywidualnych podziękowań. Zamawia się je zazwyczaj przez Internet. Plaster brzozy może mieć albo sznureczek do powieszenia albo może przybrać formę magnesu. Ta druga opcja jest na pewno o wiele bardziej praktyczna. Plastry brzozy ogólnie stają się ciekawym pomysłem nie tylko na upominek, ale też jako element aranżacji wnętrz. Można z nich tworzyć praktyczne przedmioty, takie jak podstawki pod gorący kubek. Taki plaster można ozdobić samemu lub zlecić nadruk w profesjonalnej firmie. Poza nadrukami można też taki kawałek drewna wygrawerować.

Od kilku już lat obdarowywanie gości weselnych przez Młodą Parę stało się weselnym zwyczajem. W ramach podziękowań zostawia się im przy nakryciu stołu podziękowania na przykład w postaci czegoś słodkiego. Wiele osób decyduje się na bardziej nietypowe upominki. Należą do nich na przykład plastry brzozy. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *