Kilka lat temu założyłam jednoosobową działalność gospodarczą. Zajmuję się organizacją wszelkiego rodzaju imprez. Żyjemy w takich czasach, że wszyscy są zapracowani i ciężko im znaleźć potrzebny czas na tego typu działania. Zaczęłam od organizacji urodzin dla dzieci. Potem doszły do tego wieczory kawalerskie i panieńskie. Nie narzekam na brak zleceń.

Pokazy sztucznych ogni popularne na weselach

barwny pokaz sztucznych ogni na weseluWspółpracuję z wieloma firmami. Mam znajomych fotografach i wodzirejów. Polecam również animatorów na przyjęcia dla dzieci. Moja działalność prężnie się rozwija.. Teraz również pomagam w organizacji wesel. W ostatnich czasach modny zrobił się barwny pokaz sztucznych ogni na weselu. Wygląda to bardzo efektownie i jest miłą niespodzianką dla gości weselnych. Jest to miła odskocznia od tradycyjnych zabaw weselnych. Taki pokaz zazwyczaj ma miejsce po oczepinach albo po torcie weselnym. Współpracuję z profesjonalną firmą organizującą takie pokazy. Są niesamowici. Potrafią zorganizować wiele rzeczy w bardzo krótkim czasie. Zdarzały się takie przypadki, że narzeczeni kilka dni przed weselem zdecydowali się na pokaz pirotechniczny. Firma, z którą współpracuję, jest bardzo dobrze zaopatrzona i nie ma żadnych problemów z brakami produktów. Kibice sportowi często chcą jakiś pokaz z racami. Wygląda on bardzo widowiskowo. Często podświetlane są barwy klubowe. Obecni na weselu kibice są bardzo zadowoleni i pozytywnie zaskoczeni. Ja również jestem zadowolona. Zależy mi na organizacji imprezy, którą goście zapamiętają na bardzo długo.

Oczywiście zadowolony klient poleci mnie znajomym. Dzięki temu mój interes kręci się dalej. Cieszę się, że mogę pomóc innym w realizacji ich marzeń dotyczących idealnej imprezy. Nie wszystko co organizuję jest tak widowiskowe. Często pomagam przy organizacji chrztu. Tam również jest dużo rzeczy do załatwienia, a rodzicom dziecka często brakuje na to czasu.