Od kilku tygodni za rodzicami chodziła stanowcza chęć zmian w domu. Szukali różnych nowoczesnych rozwiązań, które mogłyby dać bardzo fajne efekty. Sami za bardzo nie mieli pomysłu, co tu zrobić, ale mieli na to wielką ochotę. Poprosili mnie, byśmy razem poszukali jakichś inspiracji w internecie, które mogłyby pomóc podjąć jakieś ostateczne decyzje w sprawie wprowadzenia zmian remontowych.

Piękny czarny napinany sufit w pokoju

czarne sufity napinaneTak więc pewnego dnia umówiliśmy się, że przyjdę na kawę i zaczniemy wielkie przeszukiwanie różnych stylów wykończeń najróżniejszych elementów domu. Szukaliśmy różnych rodzajów mebli, stylów w kuchni, rozwiązań w łazience, ale nic tak mocno nie wpadło w oko rodzicom, jak jedno z rozwiązań, na które natrafiliśmy zupełnie przypadkiem. Akurat na jednej ze stron pojawiła się reklama pokazująca czarne sufity napinane. Nie ma co ukrywać – wygląd takich sufitów robił wrażenie. I mimo że to były jedynie zdjęcia na komputerze, to miało się pewność, że podobne wrażenia takie sufity robią na żywo. Tata przyznał, że faktycznie słyszał o takich sufitach i od razu stwierdził, że to jest to, na co muszą się zdecydować. Początkowo myśleli o tym, żeby zająć się remontem w ramach salonu, ale taki sufit stwierdzili, że najlepiej będzie wyglądał w ich sypialni. Nie pozostało więc nic innego, jak tylko zadzwonić do specjalistów i zapytać się, czy są w stanie taki sufit założyć u rodziców.

Na szczęście udało się znaleźć takich fachowców, którzy nie raz i nie dwa zajmowali się w przeszłości zakładaniem właśnie takich sufitów. Co bardzo nas zaskoczyło, sam proces montażu okazał się bardzo szybki w porównaniu z jakimiś starymi sposobami remontowymi i rozwiązaniami. Końcowy efekt czarnego napinanego sufitu wyglądał świetnie.