Jak wiadomo sport to zdrowie, zatem warto wprowadzić go do swojego życia. Sport poprawia jakość życia, samopoczucie, oraz bardzo dobrze wpływa na zdrowie. Warto zdecydować się na sport, dopasowany do indywidualnych preferencji oraz kondycji. Warto również skorzystać z lekcji profesjonalnego trenera, aby wskazał drogę rozwoju, pokazał odpowiednie techniki czy skorygował błędy.

Dla kogo polecany jest nordic walking?

instruktor nordic walking warszawaPostanowiłam zacząć o swoje zdrowie, dlatego zdecydowałam się na wprowadzenie trochę sportu i ruchu. Zdecydowałam się na nordic walking, ponieważ słyszałam o nim wiele dobrego. Potrzebny mi był zatem instruktor nordic walking Warszawa to miasto, gdzie znalazłam odpowiednią osobę. Dzięki temu, że przygodę z noridc walkingiem można zacząć bez kupowania wielu drogich sprzętów mogłam swoje ćwiczenia zacząć praktycznie od razu. Zauważyłam polepszenie się samopoczucia, kondycji oraz zrzuciłam kilka kilogramów. Sport ten sprawia, że poprawia się znacznie sprawność układu krążenia i oddechowego. Jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się na ten sport. Wykwalifikowany trener pokazał mi technikę oraz nadzorował moją aktywność. Trener skorygował popełniane przeze mnie błędy, pokazał jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia i jakich błędów należy unikać. Podczas ćwiczeń tempo zostało dobrane do moich możliwości kondycyjnych. Jestem bardzo zadowolona z wybranego przeze mnie sportu. Dzięki niemu mam ochotę na zimowy wypad w góry na narty.

Zdecydowałam się na sport, który można uprawiać cały rok. Zróżnicowane tempo sprawia, że używane są różne partie mięśni, więc nordic walking nie jest tylko nudnym marszem. Jest on dobrym sportem dla każdego, bez względu na wiek, czy budowę ciała. Instruktor pomoże dobrać odpowiednią technikę oraz tempo.