Jestem osobą, która stres zazwyczaj zajada. Ostatnie miesiące obfitowały w stres wszelkiej maści, dlatego też po wejściu na wagę, nie byłem zadowolony. Postanowiłem od razu zgubić dodatkowe kilogramy. W tym celu zdecydowałem się na zakup roweru marki Kross, który jest bardzo chwalony przez środowisko rowerzystów. Głęboko wierzyłem w to, że jazda rowerem odmieni moją sylwetkę.

Zakup nowego roweru marki Kross

Kross Vento 5.0Niestety, ostatnie miesiące w pracy były dla mnie bardzo stresujące. Miałem na głowie trudny projekt, który był bardzo skomplikowany. Niestety, zwykłem zajadać stres, dlatego też przybrałem na wadze dość znacznie. Kiedy ten fakt zaczął mi bardzo przeszkadzać, postanowiłem ostro się za siebie wziąć, żeby doprowadzić swoją sylwetkę do porządku. Postanowiłem, że kupię sobie rower i w ten sposób będę gubił dodatkowe kilogramy, poprawiając również kondycję i wydolność. Na oku miałem już pewien model roweru, który był bardzo chwalony w środowisku rowerzystów. Zdecydowałem więc o zakupie roweru Kross Vento 5.0. Był on bardzo polecany przez Internautów, dlatego też wierzyłem, że się nie zawiodę. Transakcję sfinalizowałem w jednym ze sklepów internetowych, który cieszył się świetnymi opiniami kupujących. Miałem nadzieję, że i ja będę zadowolony. Nie mogłem doczekać się przyjazdu kuriera, który miał dostarczyć mi mój upragniony rower. Głęboko wierzyłem w to, że dzięki swojemu planowi schudnę.

Teraz kiedy już od kilku miesięcy regularnie jeżdżę rowerem, jestem bardzo szczęśliwy. Znacznie schudłem i poprawiłem kondycję. Same plusy. Jestem również niezwykle zadowolony z samego roweru Kross Vento, który sprawuje się wręcz rewelacyjnie. Mam nadzieję, że w dalszym ciągu będę konsekwentnie jeździł rowerem, ponieważ chcę cały czas dbać o swoje zdrowie.