Pracuję w sklepie u znajomego już kilka lat. Kiedy zaproponował mi pracę myślałam, że zahaczę się u niego na chwilę i potem będę sobie szukać czegoś nowego. Michał poprosił mnie o pomoc bo jego pracownica odeszła z dnia na dzień nie uprzedzając go wcześniej. 

Warto kupować dobre rolety

rolety poznańNie mógł sobie pozwolić na zamknięcie sklepu bo to było jego jedyne źródło utrzymania. Michał prowadził nie duży sklep  z dobrej jakości roletami. Rolety sprowadzał do sklepu od najlepszych dostawców. Kupował je po cenie hurtowej i doliczając odpowiednią marżę sprzedawał je w swoim sklepie. Na początku nie miałam zielonego pojęcia o tych roletach. Rolety poznań były bardzo popularne w tych czasach kiedy mnie zatrudniał, później zmienił si e trochę styl ale rolety są nadal chętnie kupowane przez klientów. Na przestrzeni kilku lat zostały unowocześnione i dobrze spełniają swoją funkcję. U siebie w domu u moich znajomych i w rodzinie wszystkim polecałam rolety z naszego sklepu. Mogłam je kupować trochę taniej niż normalni klienci, którzy przychodzą do naszego sklepu. Dzięki temu każdy skorzystał z promocji. Z dnia na dzień dowiadywałam się roletach więcej informacji. Sporo czytałam i po kilku latach jestem najbardziej wyspecjalizowaną sprzedawczynią Lubię moją pracę bo mam kontakt z klientem. Staram się także sama szukać rynków zbytu Ostatnio dzięki mnie udało się nawiązać współpracę z hotelem, który zdecydował się zakupić u nas rolety poznań i zamontować je u siebie po remoncie.

Moja praca jest spokojna i nie muszę się w niej denerwować. Michał zagwarantował mi dobre warunki finansowe więc mogłam sobie pozwolić nawet na zakup mieszkania an wymarzonym osiedlu. Mąż cieszy się, że wracam do domu około szesnastej i możemy wspólnie spędzać wieczory.