Prowadząc sklep, kawiarnię, restaurację, czy tez inny tego typu zakład usługowy trudno obejść się obecnie bez zaawansowanego programu, który ułatwi zarządzanie towarem jak również obsługę klientów naszej restauracji. Dobrze dobrany program pozwoli skrócić czas, realizacji zamówień, oraz ułatwi komunikacje w obrębie zespołu restauracji co przełoży się na zadowolenie klientów.

Najważniejsze funkcje programu PC Gastronom

oprogramowanie pc-gastronomJak wspomniałem wcześniej, jeżeli zależy na na przyspieszeniu realizacji zamówień, składanych przez klientów naszej restauracji, musimy zainwestować w dobry pogram magazynowo-handlowy. Jednym z najbardziej funkcjonalnych narzędzi tego typu jest oprogramowanie pc-gastronom, wyposażone w wiele przydatnych do prowadzenia baru czy restauracji funkcji. Dlaczego ten program jest tym najbardziej polecanym? Przede wszystkim przez wzgląd na jego prosty w obsłudze interfejs – dzięki czemu nauka obsługi programu przebiegnie szybko i sprawnie, nie zależnie od stopnia zaawansowania naszych pracowników. Drugą ważną zaletą jest dostosowanie obsługi programu do działania na ekranach dotykowych – od tej pory kelnerzy będą mogli przyjmować zamówienia za pomocą tabletów, co przyspieszy proces przyjmowania zamówienia. Co najważniejsze, zamówienie od razu będzie dostępne na kuchni, więc dania będą mogły być przygotowywane od razu, co znacząco przyspieszy realizację zamówień i zwiększy zadowolenie klientów z naszych usług. Bardzo ważną zaletą jest możliwość bieżącego podglądu transakcji kelnera, jego dziennych obrotów i sprawdzenia, ile klientów udało mu się obsłużyć podczas bieżącego dnia pracy.

Obecnie trudno sobie wyobrazić sprawnie działającą restauracje czy bar, bez zainwestowania w funkcjonalny program handlowo-magazynowy. Dzięki niemu, praca całego zespołu będzie przebiegała znacznie sprawniej, co będzie miało duże przełożenie na zadowolenie naszych klientów.