Już od kilku miesięcy zbieraliśmy się z mężem do remontu kuchni. Odkładaliśmy to już naprawdę bardzo długo, a to ze względów ekonomicznych, bo zawsze wychodziło coś ważniejszego, albo po prostu nie był odpowiedni czas na remont. Czas najwyższy się za to zabrać, bo nie mogło to już dłużej czasu. 

Meble pod wymiar

meble na wymiar toruńZaczęliśmy wszystko planować. Chcieliśmy przeprowadzić gruntowny remont – wymienić podłogę, pomalować ściany, wymienić wszystkie sprzęty i meble. Mieliśmy też fajną ekipę remontową. Polecili nam ją nasi znajomi, którzy ostatnio też remontowali swoje mieszkanie. Wybraliśmy już nową podłogę, kolor farby na ścianę i nowe sprzęty. Kupiliśmy nową lodówkę i zmywarkę. Był już najwyższy czas, aby to wymienić. Największy problem mieliśmy z meblami. W sklepie nic nam się  tak bardzo nie podobało, a jak już coś wpadło nam w oko, to niestety nie mieściło się to w naszym przedziale cenowym. Pomyśleliśmy, żeby wziąć meble na wymiar Toruń oferuje mnóstwo takich usług. Zadzwoniliśmy do jednej z takich firm i już następnego dnia przyjechał do nas, który wszystko pomierzył, zapytał nas, jak chcielibyśmy, aby te mele wyglądały. Zebrał cały wywiad. Kilka dni później przedstawił nam cały projekt tych mebli. Wstępnie bardzo mi się spodobały i nie mogłam się doczekać, aż zobaczę efekt końcowy. Wybraliśmy wysokiej jakości materiały, więc mieliśmy pewność, że będą naprawdę porządne. 

Kiedy po około trzech tygodniach mogłam zobaczyć swoje nowe meble, to zakochałam się w nich od razu. Wyglądały dokładnie tak, jak chciałam. Bardzo dobre wykończenie z dbałością o każdy, najmniejszy szczegół. Właśnie o coś takiego nam chodziło. Wyglądały dużo ładniej, niż te wszystkie, które widzieliśmy w różnych sklepach, a przy tym wynosiły nas dużo mniej cenowo, niż tamte.