Nowoczesne zabiegi laserowe są hitem na rynku kosmetycznym. Urządzenia Hi-Tech gwarantują najlepszą jakość efektów, po wykonaniu pełnej kuracji. Osoby, które mają problem z nadmiernym owłosieniem, nie powinny się długo zastanawiać nad wyborem zabiegu. Możliwe jest trwałe pozbycie się zarostu z każdego obszaru ciała. Ważne tylko aby dać sobie szansę i spróbować

Nowoczesne lasery depilacyjne są najlepsze

light sheerDepilacja laserowa okazała się hitem XXI wieku. Od wielu lat zabieg ten jest uznawany za najlepszy. Nie bez powodu. Urządzenie Light Sheer emituje promienie, które trwale uszkadzają macierz włosa. Oznacza to, że włos raz zniszczony, więcej nie urośnie. Dlatego też po pierwszym zabiegu, można zauważyć około 40% ubytku owłosienia. Należy zabiegi jednak systematycznie powtarzać. Specjalista po wykonaniu dokładnego wywiadu medycznego określi ilość spotkań oraz jej częstotliwość. Średnio przeprowadza się około 6-8 zabiegów, co 6 tygodni. Osoby, które mają stwierdzony hirsutyzm lub inne względne przeciwwskazania obserwują, że po wykonaniu całej serii terapeutycznej, przerzedzenie owłosienia wynosi 80-90%. To bardzo dobry wynik. Oznacza to, że na pozbycie się włosów należy poświęcić około rok czasu, a potem cieszyć się wolnością od maszynek. Efekt „tarki” już nie będzie wyczuwalny.

Kobiety najczęściej decydują się na depilację pach, bikini i nóg. Mężczyźni zaś, depilują często tors, plecy i brzuch. Wbrew pozorom, najszybciej efekt zauważają osoby, które mają jasną karnację, a grube ciemne włosy. Dla osób z jaśniejszym owłosieniem depilacja laserowa może pomóc, ale zasada jest taka aby chociaż o ton włos był ciemniejszy od skóry. W innym przypadku pozostaje wosk, depilator lub pęseta. Niestety nie są to tak dobre rozwiązania jak depilacja laserowa.