Na rynku kosmetycznym w ostatnim czasie pojawia się coraz większa liczba nowych producentów, którzy zajmują się produkowaniem kosmetyków wchodzących w skład konkretnych kategorii kosmetycznych. Zaskakująco wiele kosmetyków ma związek z pielęgnacją, z której skorzystać mogą przede wszystkim mężczyźni. Szczególnie modne są tutaj kosmetyki do pielęgnacji brody.

Olejki do brody od Apothecary

apothecary 87Jedną z firm, która zajmuje się produkcją kosmetyków do pielęgnacji brody jest firma Apothecary 87. Jest to marka, która wśród swoich produktów dostarcza olejki do brody. Dlaczego właśnie tego typu produkty? Wszystko zaczęło się od frustracji założyciela firmy, który z zawodu jest barmanem. Barman ten stwierdził, że wszystkie dostępne w ówczesnych czasach olejki do brody pachną bardzo kobieco, w związku z czym zajął się produkowaniem olejków, które charakteryzowałyby się bardziej męskim zapachem, nie tracąc jednocześnie swoich właściwości nawilżających dla brody. Dzięki stosowaniu olejków od Apothecary 87 oprócz odpowiedniego zapachu mężczyźni zyskują również właściwe nawilżenie brody, które prowadzi do grubszej i mocniejszej struktury włosów. Wszystko to składa się na zdrowy i piękny wygląd brody, na którym zależy każdemu mężczyźnie, który decyduje się na jej zapuszczenie. Oprócz olejków do brody, firma Apothecary 87 oferuje swoim klientom również różnego typu balsamy i pomady, które wspomagają odpowiednią pielęgnację i stylizację brody.

Na rynku dostępnych jest całkiem sporo produktów przedstawianej firmy, które charakteryzują się różnymi odsłonami zapachowymi i pozwalają na osiągnięcie różnych właściwości. Dzięki temu każdy mężczyzna może dobrać odpowiedni produkt do swoich potrzeb w taki sposób, by w pełni spełniał on stawiane mu oczekiwania i wymagania.