Mój ojciec obarczył mnie masą obowiązków, ale nie było w tym nic dziwnego, bo on sam ledwo znajdywał czas na sen. Co chwilę wyjeżdżał do kontrahentów, którzy byli chyba w każdym miejscu w kraju i potrzebował zaufanej osoby do pilnowania interesu na miejscu.

Kupno bramy przemysłowej w niskiej cenie

bramy przemysłowe rolowaneZ czasem samodzielnie zacząłem podejmować wszystkie decyzje związane z firmą, ponieważ ojciec mi ufał i dał wolną rękę. Moim pierwszym poważnym przedsięwzięciem była modernizacja magazynu, który wymagał nakładu pracy w ogromnej ilości. Ważna była brama, którą koniecznie należało wymienić. Z natury byłem człowiekiem bardzo oszczędnym i dlatego interesowały mnie tylko tanie bramy przemysłowe rolowane od producenta. Zdecydowałem się na zakup nowej bramy w taki sposób, bo zapewniało to oszczędności i nie było zbędnych pośredników, którzy brali pieniądze za coś, co byłem w stanie załatwić na własną rękę. Interesowała mnie porządna i tania brama. Producent, do którego się odezwałem wydawał mi się porządnym człowiekiem i nie pomyliłem się. Dokładnie rozumiał moje potrzeby i zaoferował mi bramę przemysłową rolowaną w bardzo niskiej cenie. Zakup jednak nie miał wliczonego montażu, jednak tym mogłem zająć się samodzielnie, ponieważ zatrudnieni w firmie ludzie posiadali doświadczenie w montowaniu tego typu bram. Brama dotarła do mnie transportem już następnego dnia z samego rana i od razu zaangażowałem pracowników do montażu. Ojciec pochwalił mnie za tak tanie zakupy.

Zmodernizowany magazyn wraz z nową bramą w końcu pełnił swoją funkcję w należyty sposób. Wprowadziłem jeszcze wiele zmian w firmie i wszystkie były rzecz jasna bardzo korzystne. Ojciec dał mi nieograniczony dostęp do konta firmowego, bo wiedział, że wydaję pieniądze z rozwagą.