Mam dwójkę bardzo rozbrykanych bliźniąt. Wszystkie zabawki jakie kupuje im z mężem lub dostają od rodziny muszą być kupowane podwójnie, bo inaczej jest krzyk i płacz. Zawsze jednocześnie chcą się bawić tym samym. Ponieważ zbliżają się ich urodziny, stwierdziliśmy z mężem, że tym razem kupimy im coś czym będą mogli bawić się oboje. Wybór padł na duże dziecięce auto. Miałam nadzieję, że to rozwiąże problem podwójnych zabawek. 

Auta z akumulatorem dla dwójki dzieci

duże auto na akumulator dla 2 dzieciUdaliśmy się razem z mężem do sklepu z zabawkami dla dzieci. Ponieważ nasze dzieci lubią spędzać czas aktywnie postanowiliśmy, że kupimy im auto na akumulator, żeby mogły wyszaleć się na dworze. Potrzebowaliśmy, kupić duże auto na akumulator dla 2 dzieci. Z miejsca odrzuciliśmy możliwość kupowania dwóch pojedynczych aut. Chcieliśmy nauczyć dzieci współpracy. W sklepie mieliśmy kilka interesujących nas modeli do wyboru. Zdecydowaliśmy się na duże auto, które wymaga od dzieci współpracy. Muszą nim kierować razem, żeby autko pojechała. Jednocześnie każde z dzieci ma własne pedały i kierownicę, dlatego nie powinno być między nimi kłótni. Mąż sprawdził moc silnika i na jak długo wystarcza jedno ładowanie akumulatora. Stwierdził, że to bardzo dobry model, który nie będzie wymagał zbyt częstego ładowania i w dodatku sam akumulator ma dodatkową gwarancję. Cena również nie była zbyt wygórowana jak za taką zabawkę. 

Od razu kupiliśmy auto nie zastanawiając się dłużej. Taka zabawka to połączenie zabawy z rozwojem wyobraźni przestrzennej u dziecka. W dodatku wymaga aktywności na świeżym powietrzu, a dla rozwoju dziecka jest to niezwykle ważne. Widziałam ostatnio taką zabawkę z tej samej firmy u dziecka mojej przyjaciółki i był nią wręcz zachwycony. W dodatku przyjaciółka zapewniła mnie, że to bezawaryjny sprzęt.