Urządzenie to idealnie sprawdzi się w przypadku dużej ilości zamówień w naszej cukierni jak i piekarni. W końcu nie chcemy, aby nasze produkty żywnościowe takie jak bułki, pączki, chleb, ciasteczka zepsuły się nawet w najmniejszym stopniu ani tym bardziej marnować produkty bez konkretnej przyczyny.

Gdzie swoje zastosowanie znajdzie chłodnia?

chłodnio garowniaUrządzenie to posiada wiele zastosowań. Począwszy od szerokiego zakresu temperatur po różną wielkość komory. Funkcjami komory są chłodzenie, zamrażanie, garowanie oraz rozmrażanie. W zależności od potrzeb można zamówić odpowiedni wymiar, który nas interesuje. Chłodnio garownia jest prosta w budowie oraz nie sprawia zbędnego wysiłku przy montażu. Dodatkowo posiada panel w języku polskim, a także łatwo wyeliminować powstawanie błędów. Do oświetlenia zazwyczaj wykorzystane są panele LED. Dodatkowym atutem jest fakt, że chroni przed wilgocią. Żeby równomiernie rozprowadzić powietrze w chłodnio garowni, zaprojektowano specjalne ściany oraz sufit, dzięki czemu jest to możliwe. Chłodnio garownia powoduje również wyrazistość smaku produktów. Warto wiedzieć, że czynnik chłodzący jest przyjazny dla otoczenia, dlatego że nie niszczy warstwy ozonowej. Cena takich urządzeń zaczyna się przeważnie od dwudziestu tysięcy złotych. Jest ona zależna od mocy, rozmiarów zewnętrznych oraz innych parametrów. Istnieje możliwość zmian godzin pracy pracowników z nocy na dzień, dzięki korzystaniu z urządzenia. Ponadto pieczywo można przewieść w blachach wypiekowych. Dzięki komorom jesteśmy w stanie zmniejszyć koszty.

Komora idealnie sprawdzi się w przypadku większych firm, gdzie właściciel otrzymuje zamówienia hurtowe, na przykład do różnych sklepów spożywczych i aby się wyrobić z czasem, skorzysta z pomocy takiego urządzenia. Zwłaszcza, że obsługa chłodni nie jest tak trudna jak początkowo może się wydawać. Im więcej pracy, tym szybciej jesteśmy w stanie odrobić pieniądze zainwestowane w to urządzenie.