Uwielbiałem wyprzedaże sezonowe, bo wtedy zawsze mogłem kupić sobie dużo fajnych ubrań. Rzadko kupowałem cokolwiek w regularnych cenach, ponieważ doskonale zdawałem sobie sprawę, że jak poczekam, to dostanę taką samą rzecz przecenioną o pięćdziesiąt do siedemdziesięciu procent.

Kilka markowych koszulek kupionych na wyprzedaży

carhartt koszulkaZaraz jak wpłynęła mi na konto wypłata, to ruszyłem do galerii handlowej. Zamierzałem kupić sobie kilka fajnych koszulek, bo miałem ich za mało. W jednym z moich ulubionych sklepów na wystawie wisiała carhartt koszulka i była mocno przeceniona. Od razu wszedłem do środka, ponieważ od dawna chciałem mieć taką koszulkę i w końcu nadarzyła się okazja. Klientów w sklepie było sporo, co wcale mnie nie dziwiło. Obniżki cen były na tyle wysokie, że każdy chciał coś sobie kupić. Wybrałem kilka koszulek w moim rozmiarze i poszedłem do przymierzalni. Koszulki miały różne fasony i chciałem mieć pewność, że będą dobrze na mnie leżały. W przymierzalni zauważyłem, że w każdej z przymierzonych koszulek wyglądałem korzystnie i nie wiedziałem, na którą z nich się zdecydować. Zważywszy na tak ogromną przecenę, doszedłem więc do wniosku, że kupię te kilka koszulek. Właściwie to za te wszystkie pary zapłaciłem tyle, ile zapłaciłbym za jedną koszulkę, więc sprawa była bardzo prosta. Zadowolony wyszedłem z tego sklepu i wróciłem do domu. Nie interesowały mnie dalsze zakupy, ponieważ dostałem koszulki, na których tak bardzo mi zależało od samego początku.

Latem miałem już spokój z koszulkami i nie musiałem więcej kupować. Podczas kolejnych zakupów wybrałem sobie krótkie spodenki i wygodne tenisówki. Tego lata chodziłem bardzo modnie ubrany i nawet moja dziewczyna od razu zwróciła na to uwagę. Ona przestrzegała zasad mody.