Projektowanie wnętrz jest dla mnie pasją, a jednocześnie ze względu na to, że staram się dobierać bardzo ciekawe elementy dekoracyjne i żeby to wszystko jakoś wyglądało, jest także bardzo dobrym źródłem zarobkowym.

Projektowanie ładnych wnętrz

projekty wnętrz - małopolskaBiorąc pod uwagę konkurencję musiałem jednak na samym początku prowadzenia tej działalności bardzo dokładnie sprawdzić i ocenić moje warunki cenowe oraz to, co mogę zaproponować klientom. Otworzyłem niedawno stronę internetową, na której zamieszczam różne ciekawe rzeczy odnośnie projektowania wnętrz. Pisanie o tym temacie sprawia, że faktycznie sam się w tej pracy realizuję. Projekty wnętrz – małopolska i samo projektowanie jest bardzo ciekawą dziedziną, która będzie stale się rozwijać. Praca wyglądała tak, że klient zgłaszał się do mnie z prośbą o wykonanie projektu, czy też przedstawienie swojej wizji jak się zapatruję na dane mieszkanie. Z racji tego, że faktycznie urządzanie mieszkań nie stanowiło dla mnie praktycznie żadnego problemu postanowiłem, że będę takie wstępne usługi oferował gratis. Projektowanie wnętrz jest dla mnie o tyle ciekawym rozwiązaniem, że sam staram się do swojego mieszkania coś wdrażać, aby żyć w znacznie lepszym miejscu. Po każdym takim projekcie wykonuję też sesję zdjęciową z pomocą doświadczonego fotografa, aby faktycznie takie ładne zdjęcia znalazły się na mojej stronie internetowej. To właśnie zdjęcia są tym, na co zwracają uwagę klienci.

Projektowanie wnętrz wycenia się na etapie wstępnych ustaleń z klientami, tak przynajmniej w moim przypadku sprawdza się bardzo dobrze. Postanowiłem także sprawdzać ceny moich znajomych projektantów i to, co oni oferuję w zaproponowanej kwocie. Były to bardzo podobne usługi, a to znaczy, że faktycznie byłem bardzo konkurencyjną osobą na rynku.