Byłam szanowaną kobietą w swoim środowisku, ponieważ posiadałam ogromne doświadczenie i obsługiwałam największe firmy. Jako jedna z najlepszych księgowych w mieście nie mogłam sobie pozwolić na żadne niepowodzenia czy pomyłki. Takie rzeczy mi się nie zdarzały.

Zatrudnienie księgowej do współpracy z zagranicznymi firmami

prowadzenie księgowości firm zagranicznychW ostatnim czasie zgłosiło się do mnie kilku klientów, którzy posiadali firmy zagraniczne, ale ja takich firm nie obsługiwałam. Odmawiałam w takiej sytuacji co nie było dla mnie zadowalające. W końcu słynęłam z najlepszej obsługi księgowej. Z tematem tym postanowiłam więc się szybko rozprawić. Zdecydowałam, że będę oferowała w swojej firmie prowadzenie księgowości firm zagranicznych, tylko musiałam zatrudnić kolejną księgową z odpowiednim doświadczeniem. Znałam doświadczone kobiety z branży księgowej i w pierwszej kolejności to im zaoferowałam pracę w swoim biurze. Prowadzenie spraw księgowych dla firm zagranicznych było odpowiedzialnym zadaniem i musiała to być osoba, która już takie firmy obsługiwała. Lucyna, która pracowała swego czasu z kilkoma takimi klientami zainteresowała się moją ofertą pracy. Zaprosiłam ją na rozmowę, na której opowiedziała mi jak wyglądała księgowość takich zagranicznych firm i już wiedziałam, że właśnie takiej księgowej szukałam. Zatrudniłam ją na bardzo dobrych warunkach i zaczęłam oferować usługi również dla zagranicznych firm i byłam z tego faktu niezmiernie zadowolona. Zrealizowałam ten plan bardzo sprawnie.

Wiele firm zagranicznych zainteresowało się moją nową ofertą co było dla mnie bardzo zadowalające . Nadal prowadziłam jedno z najlepszych biur księgowych w mieście i byłam z tego dumna. Zatrudniałam tylko doświadczone księgowe, które radziły sobie ze wszystkimi sprawami.