Tydzień temu wróciłam z wakacji na które czekałam kilka lat. Jednym słowem, które mogłabym opisać dwutygodniowy pobyt tam to było wspaniale, ale jednak za wiele to nie mówi. Jestem zwolenniczką tego, żeby jak najwięcej miejsc i momentów uwieczniać na zdjęciu.

Fotografia to wspaniała pamiątka

Odbitki fotoDo zdjęć możemy powracać kiedy tylko mamy na to ochotę, możemy powspominać i na moment poczuć się jak wtedy kiedy dane zdjęcie było robione. Jako wielka zwolenniczka, zakupiłam sobie aparat, pozwoliłam sobie na trochę lepszy żeby uchwycić momenty i wspomnienia w jak najlepszej jakości. Moje wakacje trwały dwa tygodnie, dlatego jak można się domyślić zdjęć robiłam dosłownie tysiące. Po rozpakowaniu się, zaczęłam wszystkie zdjęcia przeglądać i już wspominać, chociaż od przylotu minęły zaledwie dwa dni. Dopiero na zdjęciach zaczęłam dostrzegać drobne małe szczegóły, które na żywo było niewidoczne. Po każdym takim powrocie z wakacji chętnie pokazuje swoim najbliższym i znajomym zdjęcia, a oni z zachwytem je oglądają. Tak też było i tym razem. Odwiedziłam swoich rodziców i zaczęłam pokazywać im zdjęcia, część z nich miałam już wywołane, natomiast znaczną część na razie tylko na komputerze. Moja mama kiedy zaczęła oglądać zdjęcia, od razu poprosiła o odbitki foto. Bardzo się ucieszyłam, że zdjęcia tak bardzo jej się spodobały, że chciała również umieścić je w swoim albumie.

W dzisiejszych czasach odbitki robi się bardzo szybko i sprawnie, zabieg ten nie jest zbyt skomplikowany, dlatego jeszcze tego samego dnia pojechałam i zrobiłam odbitki foto, żeby mama jak najszybciej je miała. Bardzo się cieszyła i już planowała z kolejnych zdjęć zrobić takie odbitki. Uważam, że zrobić zdjęcie to jedno, ale wywołać je, podzielić się nimi z innymi to dopiero wspaniała pamiątka i zabawa.