Kupiłam auto z komisu i od samego początku były z nim problemy. Samochód nie odpalał od razu i sądziłam, że dlatego, iż był to diesel. Nigdy wcześniej nie miałam auta z silnikiem diesla, ale problem zaczął się jednak nasilać i uznałam, że to jakaś poważniejsza usterka.

Sprawny samochód dzięki skutecznej naprawie

mechanika pojazdowaSzukałam odpowiedniego mechanika, który skutecznie naprawiłby mój samochód, ale nie do końca wiedziałam gdzie się zgłosić. Moja koleżanka poleciła mi warsztat swojego brata. U niego mechanika pojazdowa była wykonywana na najwyższym poziomie i był w stanie naprawić każdy samochód. Pojechałam więc do tego mechanika i przedstawiłam mu problem. Michał, bo tak miał na imię właściciel warsztatu podejrzewał, że to był problem z wtryskami, ale musiałam zostawić samochód, żeby mógł się mu bliżej przyjrzeć. Naprawa trwała tydzień czasu aż zadzwonił do mnie mechanik. Wymienił mi uszczelki na wtryskach, bo to one sprawiały, że był problem z samochodem. Od tego momentu auto odpalało za pierwszym razem i mogłam spokojnie jeździć do pracy. Po miesiącu pojawił się kolejny problem. Zapaliła mi się jakaś kontrolka i od razu udałam się do tego samego warsztatu. Było to sprawdzone miejsce i miałam pewność, że tym razem samochód także zostanie naprawiony. Mechanik zgodnie z moimi oczekiwaniami pozbył się usterki i miałam w końcu sprawny samochód. Od tamtego czasu nic się nie działo. Jedynie wymieniłam olej. Warsztat poleciłam swojemu koledze, który też miał problemy z samochodem.

Mechanik, u którego byłam z samochodem był jednym z lepszych w mieście. Dużo osób do niego przyjeżdżało, bo każdy miał pewność, że jego samochód zostanie skutecznie naprawiony. Ja także tylko do tego warsztatu jeździłam i nie wyobrażałam sobie zmiany mechanika.