Liftingowi poddają się największe gwiazdy show biznesu, które także rozpowszechniły go na całym świecie. Widząc jego efekty, także i normalni ludzie zaczęli korzystać z dobrodziejstw medycyny estetycznej. Jego skuteczność potwierdzają rezultaty.

Dłuższa młodość dzięki liftingowi 

lifting twarzy w LubliniePierwszą operację liftingu wykonano na początku XX wieku. Od tamtego momentu udało się udoskonalić cały proces przeprowadzania operacji w taki sposób, aby jego rezultaty były optymalne. Dziś z liftingu korzystają nie tylko gwiazdy, ale również zwyczajni obywatele. Nic dziwnego, skoro efekty liftingu mówią same za siebie. Dlatego też warto udać się na lifting twarzy w Lublinie, gdzie możemy poddać się profesjonalnemu zabiegowi, za sprawą którego odejmiemy sobie lat. Głównymi korzyściami liftingu jest oczywiście odmłodzenie wyglądu naszej twarzy, ale również zwiększenie jej napięcia, wygładzenie zmarszczek, oraz wszystko to, co kojarzy nam się po prostu z młodym wyglądem. Tego typu lifting daje także najlepsze rezultaty porównując go do innych technik odmładzania, oraz najdłużej utrzymujący się efekt. Lifting najczęściej przeprowadza się w okolicach żuchwy, gdzie delikatna tkanka z upływem lat staje się wiotka oraz marszcząca przez co powstają zauważalne uwypuklenia, nazywane powszechnie „chomikami”. Drugim miejscem są okolice ust, gdzie znajdują się bruzdy i zmarszczki nosowo-wargowe. Wśród młodych osób również są widoczne, niemniej jedynie przy uśmiechu, natomiast z biegiem czasu są widoczne bez względu na mimikę naszej twarzy. Po konsultacji z chirurgiem plastycznym należy skontaktować się również z anestezjologiem, który dokładnie zbada pacjenta oraz wyjaśni nam wszystkie kwestie związane ze znieczuleniem.

Lifting jest zatem najstarszą wśród skutecznych metod odmładzania naszego wyglądu. Oznacza to, że na przestrzeni tak wielu lat od jej odkrycia, lekarze mieli możliwość doskonalić ją aż do dnia dzisiejszego. Sprawia to, że lifting jest znacznie skuteczniejszych od dzisiejszych metod dopiero co opatentowanych.