Kupno domku jednorodzinnego było wielkim marzeniem dla mnie i mojego męża. Od czasu urodzenia naszej córki, która ma teraz już sześć lat mieszkaliśmy w domu z moją teściową. Choć jest to wspaniała kobieta to od dłuższego czasu marzyłam o tym by mieszkać w swoich własnych kątach. W końcu w tym roku się udało.

Projektant miał wolną rękę przy projekcie ogrodu

projekt ogrodu przy domu jednorodzinnym w gliwicachPo kupnie domu i remoncie jego wnętrza doszliśmy do wniosku, że dość zaniedbany ogród nie pasuje do tego, co znajduje się w środku budynku. Długo szukaliśmy firmy, który wykona dla nas projekt ogrodu przy domu jednorodzinnym w Gliwicach. Szczerze mówiąc nie znam się za bardzo na ogrodach i nigdy nie miałam nawet własnego ogródka ale pomyślałam, że chcę by w moim ogrodzie znalazło się trochę miejsca gdzie mogłabym hodować jakieś najbardziej popularne warzywa typu marchewki. Kiedy już wybraliśmy projektanta to przedstawiliśmy mu nasze oczekiwania. Tak szczerze nie mieliśmy ich zbyt wiele i zdaliśmy się na jego kreatywność. Wspomniałam mu tylko o wymarzonym przeze mnie ogródku i powiedzieliśmy, że chcemy aby ogród był kolorowy i znalazło się w nim miejsce gdzie można by wypoczywać oraz np. zjeść obiad latem. I, że meble te mają być jasne. Reszta była w jego rękach i to on decydował o każdej roślinie jaka znajduje się teraz w naszym ogrodzie. Stwierdziliśmy, że warto mu zaufać, bo słyszeliśmy i czytaliśmy o nim same dobre opinie.

Z pewnością mogę powiedzieć, że udało nam się wybrać naprawdę dobrego projektanta ogrodów. Stworzył on z naszego niezbyt dużego ogrodu prawdziwe dzieło sztuki, w którym wszystko świetnie do siebie pasowało. Spełnił on wszystkie nasze wymagania i dodał do nich dużo swoich bardzo ciekawych pomysłów. Ogród jest kolorowy i bardzo bajeczny i jestem w nim po prostu zakochana.