Drzwi wejściowe do mieszkania są jego wizytówką, więc bardzo cieszę się, że w końcu udało mi się wymienić stare drzwi na nowe. Zawsze miałam jakieś ważniejsze wydatki, więc kiedy w końcu uzbierałam dość dużą kwotę na montaż nowych drzwi chciałam by były one idealnie takie jakie sobie wymarzyłam.

Moje drzwi wejściowe są teraz bardzo stylowe

drzwi wejściowe - KatowiceMieszkam w Dąbrowie Górniczej, ale szczerze mówiąc w swoim mieście nie znalazłam niczego ciekawego. Jeżeli chodzi o fajne drzwi wejściowe – Katowice miały o wiele więcej sklepów i firm, które zajmują się sprzedażą i montażem drzwi. Dlatego to właśnie z firmą z Katowic podjęłam współpracę. Miałam bardzo określone wymagania. Mimo, że mieszkam w bloku to chciałam żeby moje drzwi zewnętrzne wyglądały bardzo elegancko. Zależało mi na tym by były to duże drzwi, które będą się prezentować bardzo porządnie, jak drzwi w dużym domu jednorodzinnym. Przeważnie drzwi do mieszkań są bardzo wąskie, a mi udało znaleźć się szerokie i wysokie drzwi, które na szczęście mogłam zamontować u siebie w bloku. Na początku bałam się, że nie będzie to możliwe, ale uzyskałam odpowiednie pozwolenia. Korytarz w moim bloku jest utrzymany w szarych kolorach, więc wybrałam niebieski model drzwi, tak by pasował on do koloru ścian. Drzwi są w niektórych miejscach przeszklone ciemnym szkłem, co wygląda naprawdę dobrze i współgra zarówno z wyglądem klatki schodowej, jak i korytarza w moim mieszkaniu.

Firma, której usługi wybrałam spisała się naprawdę dobrze i drzwi zostały zamontowane bardzo profesjonalnie. Fachowcy oprócz tego, że bardzo dobrze wykonali usługę to jeszcze pomogli mi wybrać odpowiednie drzwi. Doradzili mi jaki model drzwi będzie najbardziej odpowiedni i wytłumaczyli mi dokładnie co będzie wiązało się zmiana drzwi na takie większe.