Większość ludzi korzystając z uroków wakacji, lubi sobie smacznie zjeść i wypić w doborowym towarzystwie drinka lub piwo. Wiadomo, że jest to czas luzu i przyjemności, toteż nawet panie dbające zwykle o swoją linię i dietę, pozwalają sobie pofolgować.

Oryginalna pizza z Karpacza

pizzeria w KarpaczuNie zawsze, wszyscy mamy ochotę na tradycyjną polską kuchnię. Przyjemnie jest zjeść coś, co urozmaici nasze codzienne menu. Pizzeria w Karpaczu, to świetna alternatywa dla zwykłego, codziennego jedzenia. Urządzony w pięknym i urokliwym klimacie lokal, przyciąga nas już samą atmosferą, jaką możemy zaobserwować nawet z ulicy, przez okna. Ciepłe i przytulne oświetlenie, piękne nakryte stoliki z niebanalnymi dekoracjami oraz nalewane z kegla, oryginalne włoskie wino z winogron rosnących we Włoskich winnicach, wszystko to są dodatki, które sprawiają, że serwowane smakołyki kuchni włoskiej, smakują jeszcze lepiej. Pyszną pizzę, na tradycyjnym, niezbyt grubym cieście, przygotowanym według oryginalnej włoskiej receptury, możemy zamówić z różnymi dodatkami, według gotowych kompozycji z karty. Możemy także skomponować własną pizzę z ulubionymi dodatkami. Do wyboru jest bardzo wiele, zawsze świeżych, smakołyków. Różne mięsa i wędliny oraz warzywa a zwieńczeniem całości kompozycji, są przeróżne, doskonałe jakościowo sery żółte i dojrzewające. Także owoce morza czekają na swoich koneserów, którzy wolą bardziej egzotyczne połączenia smaków. Walory smakowe całości, dopełnią również sosy i oliwy, przyrządzone również na bazie oryginalnych śródziemnomorskich receptur z suszonymi lub żywymi ziołami.

Wszystko po to, abyśmy w naszym najczęściej pochmurnym i szarym kraju, na przykład w jesiennej lub zimowej scenerii, mogli się choć na chwilę przenieść w zupełnie inną rzeczywistość. Ciepłą i słoneczną, między radosnych i pogodnych mieszkańców Italii.