W zeszłym tygodniu moja córka Małgosia skończyła siedem lat. Urządziliśmy jej z mężem przyjęcie urodzinowe w naszym ogrodzie. Jedną z atrakcji był basen z piłkami, który naprawdę spodobał się córce i zaproszonym dzieciom przez nie dzieciom ze szkoły. Córka dostała bardzo dużo fajnych prezentów. Ale muszę przyznać, że w tym roku moja mama naprawdę się postarała.

Ręcznie robiony łapacz snów jest naprawdę piękny

piękny łapacz snów do pokoju dzieckaNawet opakowanie prezentu było piękne. Mama opakowała paczkę w zwykły biały papier, ale dzięki temu, że postemplowała powierzchnię tego papieru różnymi kolorowymi kształtami i przewiązała prezent wielką różową kokardą to wyglądało to wszystko bardzo estetycznie i uroczo. W paczce znajdowała się super lalka, która bardzo podobała się mojej córce od dawna. Do tego dołączony był jeszcze łapacz snów. I to wykonany ręcznie przez moją mamę! Moim zdaniem, taki piękny łapacz snów do pokoju dziecka nadaje się po prostu idealnie i jestem naprawdę wzruszona tym, że moja mama wykonała własnoręcznie coś takiego dla Małgosi. Mama zawsze robiła tylko swetry i szaliki na drutach, nigdy nie zajmowała się takimi dodatkami do domu. Fajnie, że dla swojej wnuczki postanowiła zrobić coś takiego, zupełnie nowego również i dla niej. Łapacz snów był naprawdę piękny – część zrobiona była z różowej i fioletowej wełny, sznurki były z białej. Piórka na końcu sznurków były w turkusowym i białym kolorze. Wszystko to wykonane było naprawdę profesjonalnie.

Małgosia jest naprawdę zachwycona prezentem od babci. Jestem w szoku, ale widać po mojej córce to, że zdecydowanie bardziej cieszy ją łapacz snów niż droga lalka, którą również dostała od babci. Łapacz snów od mojej mamy świetnie prezentuję się nad łóżkiem Małgosi i dobrze pasuje do wystroju jej pokoju.