Jan często wyjeżdżał za granicę i opowiadał jak to tam gospodarka jest rozwinięta i jakie nowości można spotkać na zachodnich rynkach. Jako właściciel agencji reklamowej zawsze się interesowałem tym co miał do powiedzenia, bo dla mnie to były cenne informacje.

Oferowania reklam na samochodzie

reklamy na samochód ŁódzkieOstatnio jak Jan wrócił z zagranicy to powiedział, że spotkał się ze znajomym, który jak ja prowadzi agencję reklamową i wprowadził nowe rozwiązania jakimi są reklamy na pojazdach. Nie miałem takich usług i temat mnie jeszcze bardziej zainteresował. Wyjaśnił mi więc na czym to polega a ja uznałem, że wprowadzenie reklamy na samochód Łódzkie do swojej oferty przysporzy mi więcej klientów. Sprawdziłem jak to u nas w kraju wygląda i podjąłem odpowiednie kroki, żeby wdrożyć tę nową usługę. Zatrudniłem faceta, który znał się na oklejaniu pojazdów, ponieważ bez osoby z doświadczeniem niewiele byłbym w stanie zaoferować. Nawet dość sprawnie udało mi się wprowadzić ofertę z reklamami na samochodach i już następnego dnia od ukazania się oferty przyszedł do mnie pierwszy klient. Pytał o stawki i poprosił o przestawienie projektu, ponieważ nie miał pomysłu. Facet dopiero rozpoczynał działalność i potrzebował wsparcia od osób z doświadczeniem. Dobrze trafił, bo w mojej agencji pracowali najlepsi ludzie i został mi przedstawiony tak doskonały projekt, że faceta aż zamurowało. Jacek okleił mu samochód i wykonał to zadanie w ciągu jednego popołudnia. Pierwsze zlecenie poszło nam wyśmienicie.

Po tamtym czasie dostawaliśmy coraz więcej zamówień. Byliśmy jedną z nielicznych agencji reklamowych, które oferowały takie usługi. Wiadomo, po latach prawie każda miała taką opcję w swojej ofercie, ale moja firma i tak była najchętniej odwiedzana przez klientów.