Wiele kobiet ma problem z ubraniami ze względu na ich uniwersalne rozmiary, czy też takie, które w jednym miejscu pasują doskonale, lecz na innej partii ciała już niekoniecznie. Body potrafi rozwiązać ten problem raz na zawsze.

Ciepłe i wygodne body z ramiączkami

Body na ramiączkachJestem osobą o dość obfitym biuście co sprawia, że niestety muszę kupować bluzki czasami o rozmiar, lub nawet dwa rozmiary większe. Sprawia to, że o ile na piersiach pasują one doskonale, tak ogółem wyglądam w nich, jak w worku. Niestety, ale przy kupnie ubrań w moim rozmiarze bluzki często podwijają się u dołu odsłaniając nerki, co bywa niezmiernie uciążliwe szczególnie w okresie jesienno-zimowym, kiedy te wrażliwe partie ciała są niebywale narażone na różnego rodzaju dolegliwości. Już samo przeziębienie nerek potrafi uprzykrzyć dwa tygodnie życia. Na ratunek przyszła moja przyjaciółka, która po wysłuchaniu mojego problemu poradziła zaopatrzyć się w body na ramiączkach. Sama posiada podobny problem, ponieważ jej wystający lekko brzuszek również powoduje podwijanie się koszulek. Nigdy nie nosiłam body i z początku myślałam, że na rynku dostępne będą tylko podstawowe ich kolory i klasyczne wzory. Miło się jednak zaskoczyłam widząc, jak wiele rodzajów body na ramiączkach możemy dostać w sklepach. Zarówno tych standardowych, jak i internetowych. Body występuje bowiem nie tylko w klasycznej odsłonie, ale także kolorowej przywodzącej na myśl wiosnę, czy nieco bardziej kuszącej w postaci kororek i sporego dekoltu. Zamówiłam zatem kilka par, aby wypróbować ten produkt i kiedy tylko odebrałam przesyłkę od razu postanowiłam przymierzyć swoje nowe body.

Jedyne, czego żałuję, to tego, iż nie odkryłam tego cudownego typu garderoby już wcześniej. Body okazało się doskonałym rozwiązaniem moich problemów. Są niesłychanie wygodne, świetnej jakości, a przede wszystkim cieplutkie i rewelacyjnie podkreślają kobiece kształty. Co więcej, nie cierpię już na przeziębienie nerek, co jest dla mnie rewelacyjną zaletą.