Szukasz odpowiedniego prezentu dla niego? Niezależnie czy ma urodziny, czy chcesz mu zrobić niespodziankę, znajdziesz tutaj kilka sprawdzonych sposobów które na pewno mu się spodobają!

Gry planszowe i komiksy to zawsze dobry pomysł!

komiksyKażdy mężczyzna lubi zagrywać się w gry. Niezależnie czy jest to piłka nożna, gra komputerowa czy gra planszowa. Aby było Ci łatwiej, polecamy kilka kategorii którymi możesz się kierować przy wyborze: Gry Kooperacyjne – Są to gry nastawione na współpracę, w tym wariancie gra się zazwyczaj w więcej niż dwie osoby i razem próbujecie wykonać zadany cel. Gry Karciane – Gry składające się tylko i wyłącznie z kart. Ich rodzaje mogą być najróżniejsze, od bitew pomiędzy dwoma graczami, do gier polegających na budowaniu swoichimperiów! Gry Imprezowe – Lekkie i przyjemne, stanowiące na prostą, nieskomplikowaną acz dającą dużo radości rozgrywkę. Najlepiej sprawdzają się w szerszym gronie znajomych. Gry Ekonomiczne – Tytuły w których należy ruszyć głową i wymyślić odpowiednią strategię do pokonania swojego przeciwnika. Często są to gry trwające długo lub mające wielezależnych od siebie zasad. Łamigłówki: – Gry, zagadki i kostki do układania, wymagające często kreatywnego myślenia i wysilenia swoich zmysłów. Faceci uwielbiają rywalizację, więc jeśli masz taką możliwość odwiedź sklep z grami planszowymi i wybierz mu coś szalonego!

Dron z kamerą i inny sprzęt techniczny

Dron z kamerąDrony to prezenty bardzo na czasie. Są to nowoczesne zabawki technologiczne, które mężczyźni uwielbiają a ostatnio stały się również szeroko dostępne. Mają też zróżnicowane modele w przedziałach cenowych od kilkuset złotych do nawet kilku czy kilkunastu tysięcy, jednak przy tych ostatnich mówimy już o naprawdę profesjonalnym sprzęcie. Dron dokładnie mówiąc jest to zdalnie sterowana bezzałogowa maszyna latająca, zazwyczaj wyposażona w kamerkę. Urządzenie to różni się od klasycznych samolotów na radio tym, że dronem można sterować za pomocą komputera i dzięki temu zaprogramować mu odpowiednią trasę. Ponadto może zawierać różne dodatkowe aplikacje, zależnie od modelu, oraz posiadać jeden z trzech rodzajów śmigieł:

  • quadrocoptery – najczęściej spotykane, wyposażone w cztery śmigła.
  • Hexacopter – przeznaczone do zadań profesjonalnych z sześcioma wirnikami.
  • Octocoptery – najdroższe i najrzadziej spotykane, mające 8 śmigieł.

Drony możemy podzielić również na dwie kategorie. Pierwszą są drony rekreacyjne – Idealne na prezent czy naukę sterowania dronem, wyposażone głównie w cztery wirniki oraz kamerę pozwalającą nagrywać otoczenie. Najtańszy w przedziale cenowym od kilkuset do kilku tysięcy złotych. Druga kategoria to drony profesjonalne wyposażone w wiele zróżnicowanych systemów, dzięki którym dron utrzymuje lepszą stabilizację podczas lotu oraz nagrywania kamery, na ekranie sterującego wyświetla wiele funkcji informujących o zmianach w urządzeniu, można go zaprogramować do różnych lotów lub wykorzystać do automatycznego podążania za osobą pilotującą. Jest wyposażony w rożne rodzaje śmigieł a jego cena oscyluje w granicach od kilku tysięcy do kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Prezent dla niego – jazda sportowym samochodem

prezent dla niegoJeżeli jest coś o czym marzy każdy mężczyzna, to jest to przejażdżka pięknym, sportowym samochodem. Poczucie prędkości podbija im adrenalinę gdy próbują popisać się na torze, a po wszystkim będą mogli przechwalać się swoim kumplom po wsze czasy, jakim to wozem mogli się przejechać. Niemal zawsze gwarantowana radość i kupa zabawy. Jeżeli chcesz zdecydować się na ten wybór zabawy musisz zastanowić się nad kilkoma rzeczami:

  • Gdzie możesz znaleźć tor do przejażdżki sportowym samochodem
  • Jaki samochód zdecydujesz się wybrać
  • Na ile okrążeń zechcesz wykupić przejazd

Oraz pamiętaj, żeby wybrać opcję kierowcy, gdyż żaden facet nie będzie szczęśliwy jeśli jedynie będzie mógł przejechać się na miejscu pasażera. Wydatek takiej zabawy może oscylować w granicach kilkuset do tysiąca złotych, zależnie od wyboru samochodu, trasy, ilości okrążeń oraz miejsca pasażera/kierowcy.


Więcej informacji można znaleźć na:


Podsumowanie tematu:

Poszukując odpowiedniego prezentu dla niego, przedstawiliśmy ci kilka interesujących propozycji, uważamy, że zarówno gry planszowe, drony jak i przejażdżka samochodem, są świetnymi i zaskakującymi rodzajami podarunku, niezależnie od okazji.