Kiedy przychodzi w naszym życiu dzień, w którym bierzemy ślub, mamy wtedy na głowie bardzo dużo spraw. Należy zadbać o naprawdę wiele elementów, a nie zawsze mamy wystarczająca ilość czasu. Często czas przygotowań wiąże się tylko ze stresem. Jednak formą odprężenia dla panny młodej, może być wieczór panieński. Jako przyjaciółki, musimy wykazać się kreatywnością i wymyślić coś naprawdę fajnego.

Jachty luksusowe jako dobre miejsce na zabawę

czartery jachtu na MazurachOd czego zacząć, kiedy organizujemy wieczór panieński? Przede wszystkim musimy zorganizować grupę koleżanek, które chętnie podzielą się swoimi pomysłami na zabawę i wezmą w niej udział. Kiedy spotkamy się, warto omówić co po kolei będzie się działo i jakie punkty programu zakładamy. Należy w tym momencie również określić budżet jaki posiadamy i ustalić kwoty, które będzie trzeba wydać. Szczegółowym ustalaniem atrakcji powinny się zając jednak dwie osoby, aby uniknąć niepotrzebnego zamieszania. Oczywiście powinny one ustalać niektóre rzeczy zresztą, jednak ostateczną decyzję podejmują samodzielnie. Jako główne założenie weźmy sobie to, żeby ten wieczór pasował do charakteru panny młodej. Zależy nam na tym, żeby to ona czuła się tego wieczora wyjątkowo, bo to dla niej go organizujemy. Najtrudniej może się okazać wybrać miejsce, w którym będziemy się bawiły. Jest wiele opcji do wyboru, jednak nie będzie łatwo dobrać miejsca, w którym wszystkie elementy będą nam odpowiadało. Często wybieranymi miejscami na wieczór panieńską są:

  • dyskoteki i kluby
  • hotele
  • salony SPA
  • kręgielnia

Pomysłów jest tak naprawdę tak wiele, jak wiele jest organizowanych wieczorów. Z całą pewnością, aby wieczór był udany trzeba się wykazać kreatywnością. Dobrym pomysłem na oryginalne jego wyprawienie będzie wykorzystanie możliwości jakie dają jachty do wynajęcia. Zdecydowanie wypłynięcie na otwartą wodę, pozwoli na oderwanie się od codzienności i na odprężenie. Jeśli dobrze udekorujemy jacht i zadbamy o fajne zabawy i atrakcje, zdecydowanie wszyscy będą zadowoleni, a panna młoda będzie nam wdzięczna za to, że się tak postarałyśmy.

DJ na wesele również na wieczorze panieńskim

dj na weseluDecydując się na zorganizowanie wieczoru panieńskiego na jachcie z całą pewnością musimy zadbać o muzykę. To ona zapewni nam jeszcze lepszą zabawę. Oczywiście można załatwić sprzęt audio i złożyć odpowiednią playlistę. Jednak można również skorzystać z innej możliwości. Wieczór panieński jest zazwyczaj organizowany na tydzień przed dniem ślubu. Wtedy większość elementów jest już dopięte na ostatni guzik, tak samo oprawa muzyczna wesela. Dlatego właśnie, można porozmawiać z wynajętym na ten dzień dj’em i ustalić już wcześniej, że zamawiamy go również na wieczór tydzień przed. Najlepiej będzie jeśli zdobędziemy do niego kontakt na długo przed weselem i wieczorem panieńskim, żeby zarezerwować termin. Powinniśmy wziąć tę możliwość pod uwagę, bo może to być gwarantem naprawdę udanej zabawy.

Shisha i inne atrakcje na wieczór panieński

fajka wodna sziszaPoza jednak fajnym i oryginalnym miejscem oraz muzyką, dobrze jest zadać również o inne atrakcje dodatkowe dla panny młodej. Na to pomysłów jest naprawdę wiele, jednak nie chcemy być powtarzalne i chcemy wymyślić coś o czym jeszcze nikt nie słyszał.Fajnie będzie wymyślić, że my jako goście i organizatorki ubieramy się jednakowo i panna młoda ubrana jest inaczej, jednak w określony strój. Wygląda to fajnie z zewnątrz, jak i również nadaje wieczorowi specjalnego charakteru. Warto dobrze zastanowić się nad zadaniami, które będzie musiała wypełnić panna młoda. Nie powinny być nieprzyjemne, ale sprawiać trochę trudu. Oczywiście powinno temu towarzyszyć dużo śmiechu. Dobre jedzenie i kolorowe drinki, również będą mile widziane. Elementem, który może zapewnić również ciekawe doświadczenia jest zdecydowanie fajka wodna shisha. Nie dość, że da wiele doświadczeń smakowych i zapachowych, może być fajnym elementem na odprężenie się.


Szczegółowe informacje związane z tematem dostępne są na:

  • Bofort.pl – strona internetowa firmy oferującej jachty do wynajęcia
  • Shishastore.pl – internetowy sklep sprzedający fajki wodne i sziszę
  • DJ Santi – witryna internetowa przedstawiająca DJ na wesele z Katowic
  • Kobieta.pl – portal internetowy poświęcony zdrowiu i urodzie kobiet

Podsumowanie rozważań

Nie jest łatwo wybrać odpowiedniego miejsca na zorganizowanie wieczoru panieńskiego. Głównie z całą pewnością zależy nam na tym, aby był to wieczór wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Oczywiście panna młoda ma na nim odpocząć i oderwać się od stresów.