Priorytet wielu pań, ale coraz częściej także i panów jest dbałość o urodę. Na co dzień być może nie ma mamy na to wiele czasu, więc zabiegi muszą być skuteczne przy minimalnym nakładzie czasowym. Dziś pomagają nam nie tylko kosmetyki, ale także zabiegi w gabinetach kosmetycznych, odnowy biologicznej i medycyny estetycznej. Nowoczesne osiągnięcia w tej dziedzinie wykorzystują na przykład stymulację prądem.

Zalety stosowania zabiegów przez elektrody w profesjonalnych salonach kosmetycznych

salon kosmetycznyElektrostymulator na przykład jest pomocny w zabiegach wyszczuplających ciało. Działa równomiernie, skutecznie i bezpiecznie, a co najważniejsze, efekty widać już po kilku zabiegach. Niekiedy sama dieta i ćwiczenia nie wystarczają, zwłaszcza kiedy trzeba wyszczuplić pewne newralgiczne części ciała które nie łatwo poddać metamorfozie. Należą do nich między innymi brzuch i ramiona. Jednakże przy użyciu prądu osiągniemy zadowalające efekty.
Głowica kieruje do naszego ciała impulsy elektryczne, które w nie są bolesne, lecz na tyle silne by zadziałać na nagromadzony tłuszcz. Prąd stymuluje zarówno pokłady tłuszczu zgromadzone tuż pod skórą , jak i znajdujące się nieco głębiej To bardzo ważne dla równomiernego i efektywnego wyszczuplenia. Tłuszcz zostaje rozbity, a skóra jest jędrna i gładsza. Ponadto nasz metabolizm zostaje pobudzony do działania, a oznacza to jeszcze lepsze spalanie. Tak naprawdę zasada działania elektrostymulatora jest podobna do ćwiczeń, które wykonujemy w domu. Podobnie kurczą się nam mięśnie, jedynie dzieje się to o wiele efektywniej i bez wysiłku z naszej strony. Wystarczy tylko skorzystać z serii zabiegów poleconych przez kosmetyczkę i co jakiś czas do nich wracać. Nieodzowna jest również niskotłuszczowa dieta i ruch, ponieważ bez tego, nasze obwody ponownie się powiększą i to w krótkim czasie.
Elektrostymulator posiada kilka programów, dzięki którym można:

 • rozbijać tkankę tłuszczową,
 • ujędrniać piersi,
 • niwelować ból,
 • wzmacniać mięśnie.

masażPrąd pozwala także pozbyć się problemu, który dotyczy większości kobiet, nie tylko o większych rozmiarach, ale również tych szczupłych, mianowicie cellulitu. Masaże szorstką gąbką, kremami ujędrniającymi, picie dużej ilości wody czy bieganie nie zawsze działają na zaawansowany problem natomiast urządzenia elektryczne dają szansę na pokazanie się na plaży w wyciętym kostiumie kąpielowym bez wstydy i kompleksów. Ponadto zastosowanie prądu przepływającego poprzez elektrody tens ems pomagają usuwać z naszego ciała toksyny. Z tymi szkodliwymi produktami spotkamy się codziennie. Spożywamy je razem z pokarmem i wdychamy z powietrzem. Sprawiają one, że czujemy się ociężali, zmęczeni i możemy mieć problemy z utratą wagi. Dzięki ich usunięciu poprzez stymulację prądem poczujemy się lepiej i łatwiej będzie nam utrzymać piękną sylwetkę.

Zabiegi kosmetyczne i stymulacje prądem

urodaZwykle jedna sesja takiego zabiegu trwa około 45 minut. Parametry są dobierane indywidualnie dla każdego klienta. Zanim zostaniemy poddani takiemu zabiegowi, jest przeprowadzamy z nami wywiad, mający stwierdzić, czy nie mamy żadnych przeciwwskazań, by zastosować na naszym ciele prąd. Takimi przeciwwskazaniami bezwzględnymi są:

 • posiadanie rozrusznika serca
 • cukrzyca
 • hemofilia
 • epilepsja
 • astma
 • guzy
 • metalowe implanty

Ponadto zabiegu nie można wykonywać w trakcie miesiączki, anginy, w przypadku silnej nerwicy, czy karmienia piersią. Specjalista zwróci uwagę na stan naszej skóry, bowiem elektrody nie mogą być mocowane na wypryskach. Te części skóry będą więc ominięte.


 

Więcej informacji:


 

 

Podsumowując

Korzystając z zabiegów elektrostymulacji w celu odchudzenia należy pamiętać, że nie może być to jedyna metoda działania z naszej strony. Jeżeli nie zmienimy radykalnie stylu życia czyli między innymi odżywiania oraz nie wprowadzimy aktywności, nigdy nie osiągniemy trwałych rezultatów. Elektrostymulator to narzędzie które jedynie nam pomaga oraz jest jedną z form walki o piękną sylwetkę. Można go zastosować do zmian kosmetycznych, na przykład w obwodzie brzucha. Tak więc nie oczekujemy, że od samego zastosowania tego nowoczesnego urządzenia będzie zależał nasz sukces.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *